iiKster kirjoitti:Oli mukavan liukasta, vaahtoavaa ja likaakin näytti sitovan hyvin. Tuoksu oli BTBMiin tottuneena erilainen muttei missään nimessä paha.
Kuin omia kokemuksia lukisi

Eilen tuli näyte testattua, reilu vaahto, hyvä liukkaus ja ainakin kevyt kesälika irtosi helposti. Tuoksu tosiaan hieman erikoinen, ei ehkä niinkään omaan makuun, mutta sillä shampoo-ostosta tehdessäni on se ehkä pienin painoarvo. Verrokkina itselläkin tällä hetkellä käytössä oleva BTBM, ja ei kyllä ominaisuuksiltaan jäänyt Susihukka Dodon taakse. Hieman meinasi kuivahtaa pinnalle, mutta pesupaikka oli osin auringossa ja ilma oli lämmin, joten se selittänee asian.
Kaiken kaikkiaan mukava tuttavuus ja hintakin niin houkutteleva, että suurempi testierä pitänee hankkia kun shampootarve tulee akuutiksi. Kiitokset vielä Jannelle näytteestä, tällaisia kauppiaita lisää
